איך זה עובד?

הדרך שלך לרכישה בטוחה ומהנה: צבי פורת לוקח אותך יד ביד לאורך כל התהליך.

 

שלב א- היכרות ותיאום ציפיות

 

מכוונים לסגנון ולטעם שלה   

גודל יהלום, צבע טבעת, עיצוב התכשיט, צורה וצבע היהלום- כל אלו הם פרמטרים שצריך לדעת לבחור ולשלב ביניהם כדי "לקלוע בול" כשאתה קונה מתנה יקרת ערך לאישה שלך. אנו נברר יחד וניעזר בניסיוני כדי לכוון לסגנון התכשיט שהכי מתאים לטעמה של האישה שלך. אין מן הנמנע כי תביא איתך "כוח עזר"- חברה/אחות/אימא שתעזור לנו בהחלטה.

שלב ב- קנייה בטוחה ומהנה

 

בוחרים יהלום    

כעת, נצא יחד לחוויות קניה מיוחדת במסדרונות הבורסה ליהלומים ברמת גן. נבחן בעזרת ה"לופה" מבחר יהלומים שארכז עבורך, תבין ממה נובעים ההבדלים ביניהם ואסייע לך לבחור את היהלום המושלם לאישה שאיתך.

מתאימים תכשיט   

לאחר שבחרת את היהלום נאחד אותו עם תכשיט התואם לו ולסגנונה הייחודי של האישה. צבי פורת עובד מול מגוון תכשיטנים ומעצבים מקצועיים. אם לא נמצא את מבוקשך אצל אחד, נוכל למצוא זאת אצל האחר ואף לעצב תכשיט במיוחד. לא נעצור עד שלא תהיה שלם עם בחירתך.

שלב ג- אחריות מלאה לאחר קנייה

 

תעודה הערכה   

בסיום כל רכישת יהלום מצבי פורת, תונפק עבורו תעודת הערכה מקצועית לצורכי ביטוח. תעודה זו, החתומה על ידי גמולוג מוסמך, מעידה שהיהלום אמיתי, מעריכה את שוויו בשוק ומפרטת את המשקל, הצבע, רמת הגימור ומידת הניקיון של היהלום.

 

מקצה שיפורים   

לפעמים, למרות כל ההשתדלות, לא תמיד מצליחים לדייק לטעמה ולמידתה של האישה. אני רואה זאת מחובתי שהאישה לה קנית את התכשיט תצא מרוצה. לכן אם יידרש להתאים, להחליף או לתקן משהו, מבחינתי זהו חלק בלתי נפרד מהשירות של היהלומנות האישית וכל בקשה תטופל בשמחה ולשביעות רצונכם.