לקוחות ממליצים

סיון וייסמן, מודיעין:

"צבי פורת נותן שירות מ-א' ועד ת', משלבי בחירת האבן (שזו חוויה בפני עצמה), דרך בחירת עיצוב הטבעת והשיבוץ ועד קבלת הטבעת.

מהחוויה שלי אני יכולה לספר שאני פרפקציוניסטית, ואין ספק שהטבעת, מבחינתי, מושלמת, ולא הייתי יכולה למצוא כזו בחנויות.

לגבי המחיר, המחיר שצבי ביקש על הטבעת היה נמוך בהרבה ממחירי השוק (מכון גמולוגי ביצע הערכה של האבן ותימחר אותה לפי מחירי השוק) כך שבסופו של יום, מי שרוצה טבעת מושלמת במחיר נמוך, יכולה לסמוך על צבי שיספק אחת."

-----------------------------------------------------------------------------------

הראל יעקבי, סטודנט, ירושלים:

"בתור אדם ללא רקע ביהלומנות הדבר החשוב ביותר שהיה לי בקניית טבעת היא תחושת ביטחון, לדעת שלא עובדים עלי! 
צבי נתן לי את תחושת הביטחון הזו החל מהרגע הראשון שנתקלתי בו. מדובר באדם ישר והגון והרגשתי שחשוב לו שאני אצא מרוצה מהבחירה שלי. הוא לא ניסה לדחוף לי איזה יהלום יקר ולא קשור, אלא נתן לי בדיוק מה שרציתי ואף מעבר לכך. 
בבחירת היהלומים הוא ישב איתי בסבלנות ובדק יהלום, יהלום מתוך עשרות יהלומים, שהיו שמורים בתוך כספת רצינית בבנין הבורסה ליהלומים (בניין שמור ביותר, תבינו כשתגיעו). תוך כדי הוא הסביר לי והראה לי את ההבדלים באיכויות היהלומים ובחר את הטוב ביותר שהיה שם.
לאחר מכן, הלכנו עם היהלום לבחור טבעת וגם שם הוא סייע לי בבחירת טבעת שתתאים בצורה הטובה ביותר ליהלום ולאשתי הטרייה.
בקיצור, ממליץ בחום, בהצלחה ומזל טוב!"

-----------------------------------------------------------------------------------

 

אביעד גליקמן, עיתונאי, ירושלים:

"לפני מספר חודשים גמלה בליבי ההחלטה להפתיע את חברתי ולהציע לה נישואים בטיול שתכננו ליום הולדתה ברומא.
כמובן שכדי להציע נישואים בצורה הרומנטית ביותר הייתי צריך לקנות טבעת. הרהרתי מספר ימים איפה אפשר לקנות עד שחבר טוב המליץ לי להגיע לצביקה פורת. הוא הסביר לי שהוא מקצוען המעניק את השירות הטוב ביותר, אחד שמבין ובנוסף להיותו מקצועי ביותר איש מאוד נחמד, דבר שלא פחות חשוב.
התקשרתי לצביקי וכבר בשיחת הטלפון החלטתי שרק ממנו אני קונה. צביקי היה לבבי ביותר וקבע איתי לבוא אליו למקום עבודתו בבורסה ברמת גן.
כמובן שלבד לא יכולתי ללכת (מה גברים מבינים) והחלטתי להביא עימי חברה טובה שלי ושל בת זוגי. החברה איחרה ואני נכנסתי לבורסה ופגשתי את צביקי.
צביקי כמובן הציג את עצמו וכבר בחמש הדקות הראשונות הבנתי שמדובר באדם כלבבי הן מבחינה מקצועית והן מבחינה אישית. צביקי שאל שאלות מנחות על מה בדיוק אני רוצה, איזה סוג יהלום והחל להראות לי אופציות שונות. צביקי מייד הבין את "הראש" שלי ואחרי ששמע את התקציב שעומד לרשותי בחר לי יהלום מדהים שהוא מסביר לי על איכותו.
לאחר מכן הגיע החברה שכמובן "אישרה" את היהלום וצביקי לקח אותנו לחנות הטבעות לאחר שהסברתי לו שאני מעוניין בטבעת "עדינה ויפה עשוייה מזהב לבן". כמובן שהסבר זה אינו אומר כלום אולם צביקי בסיוע חברתי בחר לי את הטבעת המושלמת כאשר הוא פוגע "בול" בטבעת. מיותר לציין שגם חברתי שבאה איתי התלהבה ממנו על הרגע הראשון ואמרה לי שבתור מישהי שמבינה בטבעות הוא לא הפסיק להרשים אותה.
אולם גם כן לא הסתיים תפקידו. לאחר שנבחרו הטבעת והיהלום צביקי כעבור מספר ימים הביא לי את הטבעת למקום שקבענו ובכך חסך ממני את הצורך להגיע לחנות. אדיב ולבבי כהרגלו צביקי נתן לי את הטבעת המתאימה והטובה ביותר שיכולתי לבקש. 
אני רק יכול להגיד שעד היום בת זוגי מברכת את הרגע שבו התקשרתי לצביקי.
ממליץ בחום כי כל גבר (וכמובן אשה) שרוצה להציע נישואים לחברתו בלי לחשוב פעמיים יתקשר לצביקי ויקבע איתו. אני יכול להבטיח דבר אחד: אותו גבר לא יתחרט."

-----------------------------------------------------------------------------------

אסף מול, חקלאי, איזור השרון:

"שירות אליפות, מחיר ללא תחרות, אמינות מקצוענות ואדיבות.

הבנה והדרכה לכל שאלה, ממליץ בחום רב.

בברכה,

אסף מול לקוח מרוצה."

נטע, צפון הארץ:

"שירות בלתי רגיל! צבי מקצועי, סבלני, זמין ומתקתק עניינים. יש לו שילוב של ידע מעמיק ורגישות לקלוט מי הקליינט/ית שמולו - שיחד מובילים לבחירה המדוייקת והנכונה. לא לחשוב פעמיים!!!

"