שאלות ותשובות

ש: למה לקנות תכשיט דרך ZVI PORATולא בחנות רגילה?   

ת: מכמה סיבות: ZVI PORAT מחויב רק לאינטרס הלקוח- לא למכירות מתוך המלאי שלו ולא לאף ספק מסוים. חווית קנייה ייחודית המשלבת כניסה פיזית לבורסה והכרת עולם היהלומים מבפנים. בחירת התכשיט בנפרד מהיהלום- מגדיל את המגוון ומאפשר דיוק לטעם הלקוח וחיסכון כספי של עשרות אחוזים בקנייה

ש: איך אני יודע שאקנה יהלום אמיתי?   

ת: ראשית, כל הקנייה מתבצעת בבורסה ליהלומים שהיא המקום המקצועי, הבטוח והמסודר ביותר בעולם בתחום זה. שנית, עם הקנייה תקבל תעודה גמולוגית והערכת שווי שוק חתומה ע"י גמולוג, ואם תרצה נוכל לשלוח את היהלום שתבחר למעבדה גמולוגית מוכרת ולהוציא תעודה מטעמה.

ש: האם יש לי ביטוח/אחריות על התכשיט והיהלום לאחר שקניתי אותם?   

ת: יש לך אחריות לכל החיים וללא תשלום לתיקון התכשיט, התאמתו וניקוי שלו. גם ביטוח מפני גניבה/אובדן נדאג לעשות ברגע שהתכשיט יהיה מוכן.

ש: איך אדע לבחור תכשיט שהאישה שלי תאהב? ואם היא לא תאהב מה אעשה?   

ת: מניסיונו הרב בתחום ZVI PORT יכול לעזור לך בהתלבטויות כגון איזה גודל יהלום, איזה סגנון של טבעת, זהב לבן או זהב צהוב וכיו"ב. אם אתה מעדיף ZVI PORAT גם מעודד אותך להגיע עם בת לוויה שתעזור לך בקבלת ההחלטות בנושא זה. היא יכולה להיות חברה של אשתך/ארוסתך, אימא שלה או סתם בחורה שאתה סומך על טעמה. בכל מקרה, גם אם האישה שלך לא אהבה מה שקנית, תמיד אתה יכול לחזור עד שנמצא את "האחד" (יהלום, תכשיט או שניהם) שיתאים לטעמה.

ש: איך נקבע מחירו של היהלום? כמה עולה טבעת אירוסין לדוגמא?   

ת: מחירו של יהלום נקבע על בסיס ארבעה פרמטרים: גודל/משקל היהלום- כמה קרט הוא שוקל. צבע היהלום- צבע היהלום מדורג על סקאלה שבין צבע D (הצבע הכי גבוה, שקוף לגמרי) לבין צבע Z(כמעט חום). ככל שהצבע יותר גבוה כך היהלום שווה יותר. (למעט יהלומים בעלי צבע טבעי כגון אדום, כחול וכיו"ב שמתומחרים ע"פ סקאלה שונה). ניקיון היהלום- ככל שהיהלום נקי יותר (ללא פגמים פנימיים) כך ערכו עולה. רמת החיתוך והגימור שלו- ככל שהפרופורציות שלו יותר מושלמות ומשטחי הליטוש שלו מדויקים וזהים כך הברק שלו עולה, הוא יותר נוצץ וכפועל יוצא ערכו גם עולה. כל ארבעת הפרמטרים נכנסים לשקלול כך שאי אפשר לשלוף תשובה מהמותן לכך. ZVI PORAT ימצא את "עמק השווה" בין ארבעת הפרמטרים וימצא עבורך יהלום שתאהב על פי התקציב העומד לרשותך.

 

ש: מהי מדיניות ההחזרה   

ת: אין החזר כספי על תכשיט מעל 3000 ש"ח. על תכשיט שנרכש בסכום שאינו עולה על 3000 ש"ח, יינתן החזר כספי מלא וזאת במסגרת 30 יום ממועד הרכישה המקורי, ובניכוי דמי ביטול עסקה.